niedziela, 8 maja 2011

Chcemy Bruno Marsa w Polsce! WAŻNA AKCJA!!!!

UWAGA KOCHANI!!! Jest akcja ;p Sami przeczytajcie:


Zawsze marzyłeś o tym by spotkać Bruna ? Może chciałbyś Mu coś wręczyć od siebie ? 
To nic prostszego . Wystarczy , że przyłączysz się do Naszego fanbooka , a Twoją pracę obejży sam Bruno Mars !
W raz z koleżanką tworzymy dla Niego książkę, którą Bruno już nie raz dostawał od Swoich fanów z całego świata.
Teraz dostanie go od polskich fanów ! 

Każdy fan dostanie swoją własną stronę , gdzie będzie mógł się przedstawić z najlepszej strony . Im ciekawsza strona tym większe szanse , że Bruno akurat na nią zerknie :) Jakie są szanse , że książka zostanie wręczona Brunowi ? 
Wielkie, ponieważ współautorka książki została zaproszona po koncercie na imprezę z zespołem , więc mamy 100% pewności, że przekaże ją któremuś z przyjaciół Bruna lub nawet w Jego ręce .
Wystarczy , że podasz :

1.Imię i Nazwisko (może być samo imię) 
2.Ulubiona piosenka Bruna 
3.Ulubiony tekst piosenki Bruna 
4.Pytanie do Bruna (najlepiej jak na każdej stronie znjadzie się pytanie , czy przyjedzie do Polski + Wasze własne  :) 
5.Krótka wiadomość do Bruna (tutaj możecie napisać co chcecie, oczywiście bierzemy pod uwagę , że Bruno może nie przeczytać wszystkich wiadomości , ale warto spróbować , może jednak trafi na Twoją ! <musi być dłuższa niż jedno zdanie, ale też bez przesady> ) 
6.Praca ( może to być rysunek związany z Brunem ; Jego portret, okładka płyty, mogą to być nawet Wasze zdjęcia w koszulkach z napisem 'BRUNO MARS' lub z Jego płytą . Oczywiście możecie realizować też własne pomysły. Np. napisy na rękach i nie tylko. Inwencja twórcza należy do Was .

Biorąc udział w fanbooku , jednocześnie bierzesz udział  w konkursie . Za najładniejszą , najbardziej kreatywną pracę i ciekawą wiadomość do Bruna możez wygrać płytę Doo-Wops & Hooligans wraz z autografem !

Prace można wysyłać tylko do 25 czerwca i na e-mail smeezingtons@onet.pl lub gg 34671171
Druga akcja, dotyczy filmiku. Otóż możecie nagrać jak śpiewacie piosenkę Bruna, lub mówicie kilka słów na jego temat (np, że go lubicie, jest dla was inspiracją itp). Na koniec prosicie, by przyjechał do Polski i dał koncert. Macie czas do 28 maja!
Wiem, że pewnie niektórzy z Was nie wierzą w powodzenie tej akcji, ale to nie jest pierwszy raz! Fani Paramore także stworzyli coś takiego iii... udało się ! Zespół przyjechał wtedy do Polski :) Uwierzmy, że i nam się uda! :D

~zobaczcie sami~
musimy stworzyć własnie coś takiego. A więc do pracy fani Bruna!!! :D


3 komentarze:

  1. Mo no zajebista akcja;) mam nadzieje że wam się uda;P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mów, że nie znasz Bruno Marsa! Na pewno kojarzysz hity takie jak 'billionaire', 'grenade' czy 'just the way you are' ;]

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)